Домой / Происшествия / Росія здійснила нову підлість в Азові: Затриманням катерів не обмежилися

Росія здійснила нову підлість в Азові: Затриманням катерів не обмежилися

РФ збільшила час очікування кораблів на вході і виході в/з Азовського моря

Про це повідомив глава проекту «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко.

Клименко заявляє, що затримання українських суден під час руху серед Азовського моря насправді припинилися завдяки активним діям нових катерів ВМСУ. Водночас Росія придумала ще одну підлість.

«В якості помсти РФ значно збільшує час вимушеного очікування на вході і виході в/з Азовського моря. Минулого місяця збільшився час очікування на вході в Азов-в середньому з 3-х до 5 діб на кожне судно. А на виході з Азова – з 4-х діб до 5», – інформує Клименко.

До слова, порт Бердянська скоротив третину працівників у зв’язку з блокадою Азовського моря Росією.

Раніше ж ФСБ опублікувала офіційний звіт про зіткнення між українськими і російськими кораблями в Керченській протоці, який довів провину Росії в порушенні міжнародних правил.

Російська Федеральна служба безпеки представила хронологію подій, що розгорнулися в Азовському морі 25 листопада. При цьому українські журналісти відразу ж звернули увагу на цікаві деталі представленого звіту.

Так, за даними ФСБ, по українських кораблях о 20:45 (МСК) був відкритий попереджувальний вогонь в координатах РФ Ш = 44 ° 53’47 СШ, Д = 36 ° 25’76 ВД. При цьому росіяни стверджують, що вели вогонь так, щоб це могли побачити українські моряки.

Нагадаємо, що на цьому тижні у Верховну Раду був внесений законопроект про припинення дії Договору про дружбу з Росією. На офіційному порталі українського Парламенту сказано, що документ був внесений президентом Петром Порошенко.

Документ був зареєстрований 3 грудня і отримав номер 0206.

азовское море

Також наголошується, що законопроект про припинення Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією був внесений як невідкладний.

джерело

Смотрите также

На проспекте Победы пьяный водитель микроавтобуса разбил два авто и скрылся

После столкновения с ограждением, водитель скрылся с места происшествия. В понедельник, 15 апреля, на проспекте …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x