Домой / Происшествия / Я просто кричала, просила: скандал у пологовому, дитина на межі життя, жінка розповіла про пекло

Я просто кричала, просила: скандал у пологовому, дитина на межі життя, жінка розповіла про пекло

Новонароджена дитина 22-річної рівнянки впала в кому одразу після пологів

У Рівному породілля звинувачує акушера у важких пологах, адже той відмовився робити їй кесарів розтин, коли у дитини почало пропадати серцебиття.

Про це розповіла сама 22-річна Анастасія Редько, в якої це була перша вагітність.

За її словами, вагітність проходила добре, вона постійно перебувала на контролі у свого лікаря в жіночій консультації. Однак після 40-го тижня пологи не почалися, тому її поклали в патологічне відділення пологового будинку через так звану переношену вагітність. У таких випадках пологи викликають штучно на 41-у тижні.

«У понеділок (29 жовтня) я надійшла в патологічне, мене подивилися і сказали, що треба ставити катетер Фолея (використовується для стимуляції пологів)», – розповіла Анастасія.

У жінки почалися перейми, однак коли катетер зняли, виявилося, що він не допоміг, не розширив матку для пологів. Черговий лікар сказала, що доведеться стимулювати пологи. Це мали зробити у середу, 31 жовтня.

Проте перейми у породіллі не припинялися. До вечора вівторка вона була просто виснажена.

«Я попросила її (акушерку) привести чергового лікаря, щоб він оглянув мене і сказав, як правильно мені зробити, можливо, на вечір простимулювати пологи, щоб я до ранку не чекала. Сил просто не було», – розповіла Анастасія.

Таким чином о 8 вечора Анастасію на пологи взяв лікар-акушер Жильчук. Так як перейми наростали, лікар вирішив, що жінка зможе народити сама. Однак через дві години їй все ж вирішили ставити крапельницю для стимулювання пологів.

«Щойно мені поставили систему, мені різко стало зле. У мене були підключені датчики, які показали серцебиття дитини 0. Потім 50, потім знову 0. Нормальне серцебиття має бути від 110 до 160 ударів. Датчик постійно пищав і падав. Вони всі збіглися, не знали, що робити», – каже Анастасія.

І все це продовжувалося близько двох годин: «Сили не було терпіти. Я просто кричала, просила: «Кесеріть мене, зробіть, будь ласка, щось!» Чому лікар з таким стажем не зрозумів, що з дитиною щось не так і треба її рятувати?»

ребенок

Відмовили Анастасії і у епідуральній анестезії. Пологи вирішили починати після другої ночі.

«Далі я пам’ятаю все, як в тумані. Вони швиденько зробили те крісло, я туди сіла. Почала ці потуги. Я може не розуміла, як правильно це робити. Але лікар замість того, щоб спокійно пояснити, кричить на мене матами: «Тужся, бл**ь”. Я кажу, що не можу, а він: «Дівчинка, бл**ь, ти не на дискотеку потрапила», – переказала жінка.

Далі почався справжній жах: дитину намагалися витягти вакуумним апаратом, пуповина обвила тіло малюка, лікар тиснув на живіт.

«Я побачила, що з дитиною щось не так, питаю у лікаря, чому вона не кричить, а той каже: «Ти так, бл**ь, тужилася!», – розповіла Анастасія.

Новонароджений не дихав. Ознак життя не було. Медики реанімували дитину, встановили апарат штучного дихання і забрали в реанімацію. Зараз дитина в комі. Прогнози лікарів невтішні.

Після пологів Жильчук пояснив, що дитина потрапила в реанімацію саме через те, що деякий час перебувала без кисню через перев’язану пуповину. У хлопчика діагностували асфіксію. Свою провину лікар у розмові з Анастасією заперечував.

джерело

Смотрите также

В Киеве опрокинулся кран, а пьяный коп чудом выжил в ДТП: Сводка

В Киеве и области повысилось количество происшествий на дороге с участием пьяных водителей. В ночь …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x