Домой / Где в Киеве? / «БІЙЦЯМ НА ПЕРЕДОВІЙ ПОТРІБНА РЕАЛЬНА ДОПОМОГА» — ТАРАС КОСТАНЧУК

«БІЙЦЯМ НА ПЕРЕДОВІЙ ПОТРІБНА РЕАЛЬНА ДОПОМОГА» — ТАРАС КОСТАНЧУК

Наші бійці на передовій повсякчас потребують моральної підтримки та матеріальної допомоги, – упевнений керівник Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Справедливість” Тарас Костанчук, який днями зробив значну передачу у зону АТО, в одну з найгарячіших точок війни — Авдіївську промзону

“Хлопці мають знати, що ми про них пам’ятаємо. Зв’язок братський — нерозривний. Побратими завжди побратими, – говорить Костанчук, – Ми чудово знаємо, що не все так добре, як розповідає керівництво армії. Бійцям потрібно багато чого, щоб нормально воювати і нести мінімальні втрати”.

Об’єднання, яким керує Тарас Дмитрович, давно займається волонтерською допомогою бійцям АТО. Щомісяця на передову відправляється автомобіль з продуктами, одягом, запчастинами, засобами прицілювання, дальномірами.

Усе це потрібне для того, щоб зміцнити боєздатність тих, хто захищає Україну, – підкреслює Костанчук, який був командиром штурмової групи батальйону “Донбас”, визволяв Артемівськ, Попасну та Лисичанськ, воював у Іловайську, і знає труднощі війни не з книжок, а з власного досвіду.

“Тут продовжують воювати хлопці, які були ще в першому складі добровольчого батальйону “Донбас”, – розповідає Костанчук, – “І будьте певні, якщо почнеться гаряча фаза, чи доведеться йти звільняти Донецьк і Луганськ, першими зброю візьмуть саме добровольці. І якщо не дай Бог, агресор почне наступ, то добровольці першими стануть на захист Батьківщини”.

Смотрите также

Выставка Александра Ляпина «Очень цветные картины»

Выставка психоделической живописи Александра Ляпина «Очень цветные картины» Известный украинский фотограф, куратор и арт-критик Александр …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x