Домой / Где в Киеве? / Еротичний гороскоп на 11 липня: Тельці, прибережіть емоції на потім

Еротичний гороскоп на 11 липня: Тельці, прибережіть емоції на потім

Козероги в цей день будуть наповнені різними емоціями

Дізнайтеся, що говорять зірки в середу, 11 липня, в еротичному гороскопі для всіх знаків Зодіаку в нашій статті.

Еротичний гороскоп на 11 липня Овен
У цей день Овнам будуть скрізь ввижатися сексуальні провокації. До речі, деяким подібна очна ставка (або допит з пристрастю) доведеться вельми до смаку…

Еротичний гороскоп на 11 липня Телець
11 липня Тельцям варто уникати сексуального «перегріву» і дати збудженому тілу можливість охолонути. Постарайтеся уникати бурхливих пристрастей.

Еротичний гороскоп на 11 липня Близнюки
Зірки радять Близнюкам цієї ночі приступити до інтимної близькості в чотирьох стінах. Втім, відкриті вікна і диск зі співом птахів тільки збільшать пристрасть.

Еротичний гороскоп на 11 липня Рак
У цей день головну роль в атмосфері відіграють слова. Розкажіть партнеру, чого б вам хотілося, тоді велика ймовірність, що ваші бажання будуть виконані.

Еротичний гороскоп на 11 липня Лев
Зірки передбачають, що на Левів 11 липня очікує повне взаєморозуміння з партнером, як сексуальне, так і побутове. Проводьте більше часу в суспільстві коханого.

Еротичний гороскоп на 11 липня Діва
У цей день Діви усвідомлюють, що в інтимних стосунках із партнером є багато традицій і звичаїв. І нехай сторонні заявлять, що атавізми роблять інтимне життя більш нудним. Головне, що вам добре.

Еротичний гороскоп на 11 липня Терези
Цієї ночі партнер може розкрити страшну таємницю Терезів про те, що ви боїтеся лоскоту. І він не пропустить нагоди скористатися цим вашим страхом. Так що будьте готуйтеся верещати.

Еротичний гороскоп на 11 липня Скорпіон
11 липня Скорпіонів будуть вабити відкриті простори. Нічого так сильно не збудить вас, як відчуття висоти за спиною. Так що можете спробувати зайнятися коханням на даху.

Еротичний гороскоп на 11 липня Стрілець
Стрільці, перш ніж різко перекотитися на інший бік хоча б жестом попередьте партнера, щоб він морально приготувався. Інакше замість задоволення, доведеться накладати пов’язки.

Еротичний гороскоп на 11 липня Козеріг
Козероги в цей день будуть наповнені різними емоціями. Щоб справитися з цим, зірки радять підготуватися належним чином. Перед сном не варто дивитися кривавих бойовиків.

Еротичний гороскоп на 11 липня Водолій
У цей день у відносинах Водоліїв не все гладко, не виключені конфлікти. Щоб уникнути ці малоприємні хвилини, потрібно більше часу провести в ліжку.

Еротичний гороскоп на 11 липня Риби
У цей день коханий постане перед Рибами не в кращому світлі. Однак у ваших силах досить швидко привести все в норму або просто перестати звертати увагу.

Смотрите также

Киевляне встали горой за столичный кинотеатр

Жители столицы требуют сохранить существующий фасад кинотеатра «Зоряный», который находится в Печерском районе. Петиция с таким требованием …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x