Домой / Где в Киеве? / Стало відомо, коли Україна позбавиться московського патріархата

Стало відомо, коли Україна позбавиться московського патріархата

Потрібно буде почекати

У Раді оголосили про те, що створення єдиної помісної церкви може сильно затягнутися.

Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає Politeka.

За його словами, вже влітку-восени Україна може отримати Томос, після цього буде створена єдина Українська помісна церква.

«Велика кількість громад українського патріархату хочуть формально перейти в юрисдикцію Київського патріархату, але немає можливості. Хочуть, щоб церква, яка знаходиться на території громади, яка була побудована за їхні гроші, була передана до Київського патріархату», — сказав спікер парламенту.

За його словами, зараз створена робоча група, основне завдання якої саме створення помісної церкви.

«Я переконаний, що з моменту отримання Томосу ми будемо бачити масовий перехід православних християн, які сьогодні формально знаходяться в Московському патріархаті, в єдину українську церкву. Ми знаємо, що це питання не має такої вже далекої перспективи. Це питання літа, осені. Ми чекаємо Томос. Ми молимося, щоб Томос був», — заявив голова Верховної Ради.

Нагадаємо, Москва дала вказівку вищого духівництва УПЦ МП провести зустрічі з впливовими українськими політиками, бізнесменами, дипломатами, щоб протидіяти автокефалії Української церкви.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив нардеп, керівник проекту «Інформаційне опір» Дмитро Тимчук.

«Поставлена Москвою мета таких зустрічей — сформувати стійку думку і переконати максимально можливу кількість гравців, які мають реальні можливості впливати на реалізацію державної політики та прийняття рішень в Україні, в тому, що створення Української помісної православної церкви і отримання нею автокефалії недоцільно з різних причин», — заявив Тимчук.

Смотрите также

Киевляне встали горой за столичный кинотеатр

Жители столицы требуют сохранить существующий фасад кинотеатра «Зоряный», который находится в Печерском районе. Петиция с таким требованием …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x