Домой / Где в Киеве? / Україна здає позиції: зброї не вистачає, ситуація може стати катастрофічною

Україна здає позиції: зброї не вистачає, ситуація може стати катастрофічною

Оприлюднено міжнародний рейтинг виробників зброї

Державний концерн Укроборонпром за результатами минулого року опустився в рейтингу світових виробників зброї із 62 на 72 місце. Інформація про це розміщена на сайті профільного видання Defense News.

За даними Defense News, дохід Укроборонпрому склав в минулому році 873,45 млн доларів, що на 19% менше, ніж було в 2016 році. У той же час інші українські компанії в топ-100 не представлені.

Лідерами рейтингу є американські компанії Lockheed Martin і Raytheon Company, а також британська BAE Systems. У топ-100 також присутні шість російських компаній. Вище всього, на восьмому місці – концерн “Алмаз-Антей”.

танк

Як передавали медіа, російські окупанти на Донбасі отримали новітні засоби протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби від РФ. Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ від 10 серпня.

Як зазначається, 9 серпня техніку вдалося зафіксувати беспилотнику в Луганську і в районі селищ Лобачево і Бугаївка. На цих територіях виявили близько 30 танків збройних формувань РФ, реактивну систему залпового вогню, чотири установки зенітно-ракетних комплексів і 26 одиниць причіпної артилерії.

А близько двох тижнів тому, 28 липня, безпілотник ОБСЄ виявив 4 різні системи радіоелектронної боротьби (СБ-341В «Леєр-3», 1Л269 «Красуха-2», РБ-109А «Билина» і спеціальний комплекс для постановки перешкод безпілотним літальним апаратам «Репелент-1») у н. п. Чорнухине. В ОБСЄ зазначили, що всі ці системи на Донбасі були зафіксовані вперше.

Shutterstock.com

А як зазначила українська сторона СЦКК, всі ці комплекси створені в РФ в останні роки.

«СБ-109А «Билина» — взагалі повинна бути прийнята на озброєння російської армії тільки в цьому році за результатами військових випробувань. Випробування ці, як бачимо, проводяться на території України», — заявили в СЦКК.

джерело

Смотрите также

В Киеве открывается фестиваль китайских фонариков

На Певческом поле сегодня открывается фестиваль гигантских китайских фонариков, посвященный Дню влюбленных Вечером, в 17:00, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x