Домой / Где в Киеве? / Як будуть святкувати День Незалежності в столиці

Як будуть святкувати День Незалежності в столиці

Київська міська держадміністрація опублікувала програму заходів до Дня держпрапора і 28-ї річниці незалежності.

«24 серпня розпочнеться урочистостями за участю керівництва держави та міста на Майдані Незалежності та на алеї Героїв Небесної Сотні».

Продовжиться свято фестивалями і конкурсами, пішохідними екскурсіями і модним показом, змаганням на ретро-автомобілях для встановлення рекорду України і створенням вуличної карти мрії, музичними виступами і вітрильною регатою.

Також до свята відбудеться чемпіонат України зі стріт воркауту і богатирський турнір «Матч побратимів 2019» та багато інших заходів.

Що було раніше: 20 серпня стало відомо, що у ході гідності до Дня незалежності візьмуть участь п’ять оркестрів, 18 піаністів, зірки опери та співачка ONUKA.

Сценарій події розробляють колишній бізнес-партнер Володимира Зеленського, режисер Алан Бадоєв та хореограф Олена Коляденко. Основний акцент обіцяють зробити на людях.

До того президент Володимир Зеленський скасував військовий парад на День Незалежності, а на зекономлені кошти військові отримають премії в 1-2 тисячі гривень.

За новим форматом святкування, відбудеться хода гідності за участі представників різних військ, учасників АТО, медиків, вчителів, волонтерів і керівництва країни.

Джерело

Смотрите также

В Киеве откроют выставку, посвященную истории Крыма

Немало уже было открыто художественных выставок в честь Крыма. На этот раз внести свою лепту …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x