Домой / Где в Киеве? / Знайдено відповідь, чому робота в офісі збільшує обсяг талії

Знайдено відповідь, чому робота в офісі збільшує обсяг талії

Нерідко тонка талія для представниць прекрасної статі є недосяжною мрією. І причина тому – не тільки спадкова схильність, а й власні промахи. Які ж вони, головні вороги тонкої талії?

У США провели велике дослідження, яке показало, що їжа на роботі, часто несе небезпеку для здоров’я. Зазвичай вона містить надлишок солі і вуглеводів, в ній не вистачає корисних компонентів. Вчені вважають, що на робочих місцях повинен бути адекватний доступ до здорової їжі.

«Наші результати говорять про те, що їжа, яку люди можуть дістати на роботі, не відповідають дієтичним рекомендаціям», – розповідає співавтор дослідження Стівен Онуфрак, епідеміолог з Центрів контролю і профілактики захворювань. Результати дослідження були представлені на щорічній конференції Американського товариства харчування, що проходила в Бостоні.

Вчені проаналізували дані про харчування 5 222 працівників. В першу чергу, експертів цікавили їжа і напої, які люди могли придбати в торгових автоматах і столових, а також їжа, яку можна було отримати на роботі безкоштовно. Крім того, дослідники торкнулися страв і продуктів, пропонованих на робочих заходах і зустрічах.

Список найшкідливіших продуктів на робочому місці
• напої – кава, звичайні солодкі газовані напої з величезною кількістю цукру, вода, чай, дієтичні напої;

• сендвічі;

• піца і картопля-фрі;

• печення і тістечка.

Стало відомо, що близько чверті учасників дослідження отримували на роботі під 1 300 кілокалорій на тиждень, 70% з них припадало на їжу за рахунок компанії. Коли працівник проводить більше половини годин недосипу на роботі, він змушений їсти нездорову їжу, отримувати «порожні» калорії без поживної цінності, зазначають вчені.

Експерти вважають, що роботодавцям слід пропонувати програми «здорового харчування на робочому місці». Такі заходи можуть значно поліпшити ситуацію із зайвою вагою не тільки американців.

Смотрите также

Выставка Александра Ляпина «Очень цветные картины»

Выставка психоделической живописи Александра Ляпина «Очень цветные картины» Известный украинский фотограф, куратор и арт-критик Александр …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x