Домой / Власть / Кабмін розгляне звільнення Кличка на найближчому засіданні

Кабмін розгляне звільнення Кличка на найближчому засіданні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України розгляне питання про погодження звільнення Віталія Кличка, голови Київської міської державної адміністрації, на найближчому засіданні. Про це він заявив в ефірі Радіо НВ.

За його словами, згідно з Конституцією всі голови обласних держадміністрацій складають свої повноваження перед новообраним президентом.

«Історія проходить абсолютно логічно… Так чи інакше, він складає свої повноваження, а далі питання призначення, призначить президент Кличка або не призначить. Я не можу сказати, я на цю тему з президентом не говорив», — заявив прем’єр.

Крім цього Гройсман додав, що питання з погодженням звільнення Кличка буде винесено на найближче засідання уряду для розгляду.

«Це повноваження президента. Я не заважав попередньому президенту призначати голів адміністрацій, і не буду заважати президенту чинному», — запевнив він.

Джерело

Смотрите также

«Європейська солідарність» приєдналася до «Європейської народної партії»

«Європейська солідарність» офіційно увійшла до найбільшої і найвпливовішої політичної родини об’єднаної Європи – «Європейської народної партії». …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x