Домой / Власть / Київський метрополітен чекають серйозні зміни — що придумали депутати?

Київський метрополітен чекають серйозні зміни — що придумали депутати?

Депутати вирішили внести зміни у київську підземку

У київському метрополітені збираються змінити інформаційні табло над потягами. Вони будуть показувати не час після відходу поїзда, а скільки залишилося до прибуття найближчого, по типу екранів швидкісних трамваїв.

Проект такого рішення зареєстрували депутати Київради. Поки документ носить статус проекту. Для затвердження його повинен підтримати 61 депутат.

мост метро

Відзначається, що Київський метрополітен підготує проект, проведе розрахунки і запустить нову інформаційну систему до 31 грудня 2019 року.

Ще у 2015 році відповідну петицію підписали понад 10 тисяч киян. Однак, комісія Київради відхилила прохання, вважаючи цей проект дуже витратним.

Попередньо вони отримали орієнтовні кошториси від двох українських компаній на реалізацію проекту. Харківська компанія нарахувала 140 млн. грн. витрат. Ще одна київська компанія нарахувала 11 млн. грн.

Тепер же депутати пропонують повернутися до наболілого питання і задовольнити вимогу киян. Адже справді нинішня система не дає розуміння, скільки пасажиру доведеться чекати поїзда. У той час як більш прогресивні системи вже давно працюють, наприклад, на станціях швидкісного трамвая.

Яким виявиться бюджет проекту зараз – неясно. Швидше за все, укластися в заявлені раніше 11 млн. грн. метрополітен не зможе. Однак депутати налаштовані рішуче. І нагадують, що в останні 2 роки бюджет столиці виконали з профіцитом (5,1 млрд. грн. у 2016-му і 3 млрд. грн. у 2017-му). Так що виділити на прохання платників податків пару десятків мільйонів цілком можливо.

джерело

Смотрите также

Вакарчук обвинил Зеленского в неискренности

Лидер популярной музыкальной группы «Океан Эльзы» Святослав Вакарчук обвинил в неискренности актера Владимира Зеленского, который …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x