Домой / Власть / Кличко — Богдану: Скоро будете відповідати «Де наша Чехія?»

Кличко — Богдану: Скоро будете відповідати «Де наша Чехія?»

Київський мер Віталій Кличко після зустрічі з главою Офісу президента Андрієм Богданом в ефірі ток-шоу «Свобода слова з Савіком Шустером» вирішив контратакувати в Facebook: він назвав опонента маніпулятором через озвучені в ефірі дані.

На ТВ Богдан розкритикував Кличка за керівництво Києвом і, озвучивши кілька цифр, запитав «Де наша Прага?«, Маючи на увазі рівень життя городян і розвиток міста. Кличко відповів сьогодні в соцмережі, передає Liga.net.

«Про маніпуляції на конкретному прикладі. Маніпулятор <…> — Богдан. Привівши в ефірі пару цифр про бюджети двох міст (без порівняння інших показників) <…> Навіть в озвучених цифрах ви трохи заблукали», — пише мер.

За словами Кличка, Богдан:

а) на $500 млн. занизив бюджет Праги;
б) промовчав про те, що населення Праги удвічі менше населення Києва і саме місто майже вдвічі менше Києва по площі;
в) не сказав про те, що Прага має «чимало» так званих засобів на розвиток міста, які витрачає, крім запланованого бюджету.

«А Київ — єдине місто в Україні, у якого до Держбюджету забирають 60% ПДФО (податок на прибуток або податок з доходів фізичних осіб)», — додав мер.

Інфографіка: Facebook Кличко

Також, за його словами, некоректно порівнювати це місто і Прагу, так як остання — столиця країни-члена ЄС, і дохід на душу населення там — майже $3000, тоді як в Києві цей показник учетверо нижче.

Кличко зазначив, що п’ять років тому «Київ був банкрутом: маючи бюджет 18 млрд грн. і боргів на 25 млрд грн.», уточнивши, що з тих пір бюджет виріс «більш ніж втричі, а борг — уже менш 4 млрд грн.».

«Знаєте, скільки б ви не маніпулювали, годуючи громадян брехнею і порушуючи закони і Конституцію, незабаром доведеться відповідати на питання «Де наша Чехія? «, якщо ви вибрали такий приклад для порівняння», — підсумував Кличко.

Джерело

Смотрите также

«Європейська солідарність» приєдналася до «Європейської народної партії»

«Європейська солідарність» офіційно увійшла до найбільшої і найвпливовішої політичної родини об’єднаної Європи – «Європейської народної партії». …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x