Домой / Власть / Кличко, виконуючи пісню “Нехай буде так”, роздражнив душу киян: Музикант, включи гарячу воду

Кличко, виконуючи пісню “Нехай буде так”, роздражнив душу киян: Музикант, включи гарячу воду

Глава Київської міськадміністрації Віталій Кличко напередодні опалювального сезону в Києві (ну він же повинен настати колись, цей самий сезон опалення і гарячої води …) порадував киян душевної піснею

Як з’ясувалося, столичний градоначальник всі свої помисли сьогодні направив на підготовлювану черговий спортивна подія.

«Друзі! Київ готується приймати велику спортивну подію. Вже першого жовтня відбудеться урочисте відкриття 56-го конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC), який в Україні відбудеться вперше. Під час конгресу заплановані не тільки робочі заходи. А й зустрічі з шанувальниками боксу, візит в дитячий будинок, автограф-сесія зірок, благодійний аукціон. Також ми готуємося до шоу талантів-:))). Мені, наприклад, випало з президентом WBC Маурісіо Сулейманом виконати один із світових хітів. Готуюся! Сьогодні зранку, перед засіданням Київради, була моя друга репетиція-:))) », – пише Кличко на своїй сторінці в Facebook.

Логічно, як для спортсмена, і трохи незрозуміло, як для мера міста – мільйонники, в якому в деяких району мало не з березня відсутня гаряча вода.

Тихим, навіть дивно тихим, як для такого богатиря, як Кличко, голосом в мікрофон ллється знаменитий сингл «бітлів» – «Нехай буде так».

Друзі! Київ готується приймати велику спортивну подію. Вже першого жовтня відбудеться урочисте відкриття 56-го конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC), який в Україні відбудеться вперше. Під час конгресу заплановані не тільки робочі заходи. А й зустрічі з шанувальниками боксу, візит в дитячий будинок, автограф-сесія зірок, благодійний аукціон. Також ми готуємося до шоу талантів-:))). Мені, наприклад, випало з президентом WBC Маурісіо Сулейманом виконати один із світових хітів. Готуюся! Сьогодні зранку, перед засіданням Київради, була моя друга репетиція-:)))

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 27 вересня 2018 р.

Виникає незграбне питання – це натяк або загроза?

Кияни не на жарт стривожені цією обставиною, тому що гаряча вода в осінній період, хоч трісни, але асоціюється з триклятим опаленням, без якого в Києві жити буде складно.

Бойлер – бойлером, але електрощітки житлових будинків точно не впораються з навантаженням, якщо припаде по проводці «грохнути» ще й електрообігрівачами.

Втім, «розхитування човна» займатися не будемо. А просто насолодитись тихим, якимось дуже, до речі, тихим, голосом екс-чемпіона світу з боксу, а нині мера Києва – Віталія Кличка.

Скажімо дружно «Let It Be!», Як гарячій воді, так і іншим невід’ємним від життєздатності побуту городян, функцій міських комунікацій!

До речі, в інтерв’ю Politeka-Online лідер партії «Громадянський рух «Рідна країна» Микола Томенко висловив особисту думку, що до “мерства” Кличко.

Так, за його словами, нинішня влада Києва критикувала попередників, характеризуючи її як «суперворовскую», оскільки для неї найбільшою цінністю була земля. При цьому для нової столичної влади головною цінністю є забудови.

У той же час, стверджує Томенко, жителі Києва вже зрозуміли, що «стара» загроза нікуди не поділася.

«Віталій Кличко не мер, всі це прекрасно знають. Він не керує, половину свого часу проводить за кордоном, в бізнесі. Він звик фотографуватися, давати автографи, а не брати на себе відповідальність, мати команду та мати власну позицію. Якщо це не можна будувати в центрі Києва – то не можна, якщо не можна закривати бібліотеки — то можна», – зазначив він.

джерело

Смотрите также

«Європейська солідарність» приєдналася до «Європейської народної партії»

«Європейська солідарність» офіційно увійшла до найбільшої і найвпливовішої політичної родини об’єднаної Європи – «Європейської народної партії». …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x