Последние новости
Домой / Власть / Навіть “Партія регіонів” такого не робила: Чорновіл розкрив жорстоку хитрість Тимошенко

Навіть “Партія регіонів” такого не робила: Чорновіл розкрив жорстоку хитрість Тимошенко

Політолог Тарас Чорновіл розповів про жорстокі політичні ходи Юлії Тимошенко

Навіть “Партія регіонів”, коли вона була в опозиції, не вдавалася до такого саботажу, як лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

У цьому впевнений політичний експерт Тарас Чорновіл, про що він і заявив у ефірі телеканалу «Прямий».

“Вона (Тимошенко – ред.) буде боротися за старий принцип, який відомий всім українським політикам, коли ти в опозиції: чим гірше – тим краще. Чим гірше успіхи, чим менше досягнень, чим менше результатів у твого головного опонента, який є сьогодні при владі, тим краще для тебе. Навіть у “Партії регіонів”, коли вона була у достатньо глибокій опозиції і до Ющенка, і до прем’єра Тимошенко, навіть у них не було настільки жорстко поставлено питання, щоб займатися саботажем”, – сказав він.

Раніше повідомлялося, шо новий піар-хід Тимошенко коштував українцям більше мільйона гривень.

“Подільський міст потрібно добудувати якнайшвидше! Згодні? Тисніть лайк!”, – сказано в проплаченому рекламному повідомленні Тимошенко у фейсбук. При цьому жодних конкретних задач і перспектив, мета – збирання лайків.

тимошенко

Так, окрім того, що нічого гідного Юлія Володимирівна запропонувати не може і просувається за рахунок найпримітивніших повідомлень, така реклама обійшлася їй у кругленьку суму.

Виявилося, що за день Юлія Тимошенко витрачає мінімум 50 тисяч гривень на рекламу у фейсбуці. За останні 30 днів вона витратила понад один мільйон гривень! Цифри рахувались за допомогою аналітичного сайту https://www.socialbakers.com, з розрахунку середньої ринкової ціни одного підписника – $0,1!

Також медіа писали про те, що передвиборча кампанія Юлії Тимошенко тягне більше ніж на мільярд гривень, однак в українців спроби політика зайняти президентське крісло викликають лише сміх. Політтехнолог Дмитро Фіщенко заявив, що на проведення передвиборчої кампанії Тимошенко вже планують бюджет більше ніж мільярда гривень.

Так, кандидат у народні депутати на мажоритарному окрузі витрачає на кампанію мільйон доларів. За участь у списку партій платять $3-5 млн. Українців здивувало, звідки у Тимошенко можуть взятися такі гроші. Користувачі соціальних мереж передбачають, що для перемоги Тимошенко буде намагатися затягнути в партію відомих людей, зокрема боксера Олександра Усика.

тимошенко

Окрім того, експерт розповів, як школа Тимошенко не пройшла для Ляшко дарма.

Що являє собою Олег Ляшко як кандидат, і в чому його схожість з Юлією Тимошенко, а також чому обидва політики боротимуться за електорат з низьким рівнем освіти і доходів розповів Андрій Золотарьов, політолог.

«Ляшко демонструє політичну стабільність. Ляшко не тоне. Проект Ляшко почався з його виходу з лав Батьківщини і голосування за Харківські угоди. Саме вони продовжили базування російського флоту в Севастополі і стали першим актом драми 2014 року.

Як кажуть, за цим проектом стояв одіозний пан Льовочкін. Але цей проект дуже швидко переріс задум свого продюсера. І як це часто буває, коли проект виходить за рамки – далі він, як Колобок. «І від бабусі пішов, і від дідуся пішов». Сьогодні він має досить потужне інформаційне та фінансове підживлення».

Смотрите также

Парубій поскаржився, що Росія окупувала інформаційне поле України

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що Росія поширює фейки, коли говорить про українське походження …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *