Домой / Власть / Навіть “Партія регіонів” такого не робила: Чорновіл розкрив жорстоку хитрість Тимошенко

Навіть “Партія регіонів” такого не робила: Чорновіл розкрив жорстоку хитрість Тимошенко

Політолог Тарас Чорновіл розповів про жорстокі політичні ходи Юлії Тимошенко

Навіть “Партія регіонів”, коли вона була в опозиції, не вдавалася до такого саботажу, як лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

У цьому впевнений політичний експерт Тарас Чорновіл, про що він і заявив у ефірі телеканалу «Прямий».

“Вона (Тимошенко – ред.) буде боротися за старий принцип, який відомий всім українським політикам, коли ти в опозиції: чим гірше – тим краще. Чим гірше успіхи, чим менше досягнень, чим менше результатів у твого головного опонента, який є сьогодні при владі, тим краще для тебе. Навіть у “Партії регіонів”, коли вона була у достатньо глибокій опозиції і до Ющенка, і до прем’єра Тимошенко, навіть у них не було настільки жорстко поставлено питання, щоб займатися саботажем”, – сказав він.

Раніше повідомлялося, шо новий піар-хід Тимошенко коштував українцям більше мільйона гривень.

“Подільський міст потрібно добудувати якнайшвидше! Згодні? Тисніть лайк!”, – сказано в проплаченому рекламному повідомленні Тимошенко у фейсбук. При цьому жодних конкретних задач і перспектив, мета – збирання лайків.

тимошенко

Так, окрім того, що нічого гідного Юлія Володимирівна запропонувати не може і просувається за рахунок найпримітивніших повідомлень, така реклама обійшлася їй у кругленьку суму.

Виявилося, що за день Юлія Тимошенко витрачає мінімум 50 тисяч гривень на рекламу у фейсбуці. За останні 30 днів вона витратила понад один мільйон гривень! Цифри рахувались за допомогою аналітичного сайту https://www.socialbakers.com, з розрахунку середньої ринкової ціни одного підписника – $0,1!

Також медіа писали про те, що передвиборча кампанія Юлії Тимошенко тягне більше ніж на мільярд гривень, однак в українців спроби політика зайняти президентське крісло викликають лише сміх. Політтехнолог Дмитро Фіщенко заявив, що на проведення передвиборчої кампанії Тимошенко вже планують бюджет більше ніж мільярда гривень.

Так, кандидат у народні депутати на мажоритарному окрузі витрачає на кампанію мільйон доларів. За участь у списку партій платять $3-5 млн. Українців здивувало, звідки у Тимошенко можуть взятися такі гроші. Користувачі соціальних мереж передбачають, що для перемоги Тимошенко буде намагатися затягнути в партію відомих людей, зокрема боксера Олександра Усика.

тимошенко

Окрім того, експерт розповів, як школа Тимошенко не пройшла для Ляшко дарма.

Що являє собою Олег Ляшко як кандидат, і в чому його схожість з Юлією Тимошенко, а також чому обидва політики боротимуться за електорат з низьким рівнем освіти і доходів розповів Андрій Золотарьов, політолог.

«Ляшко демонструє політичну стабільність. Ляшко не тоне. Проект Ляшко почався з його виходу з лав Батьківщини і голосування за Харківські угоди. Саме вони продовжили базування російського флоту в Севастополі і стали першим актом драми 2014 року.

Як кажуть, за цим проектом стояв одіозний пан Льовочкін. Але цей проект дуже швидко переріс задум свого продюсера. І як це часто буває, коли проект виходить за рамки – далі він, як Колобок. «І від бабусі пішов, і від дідуся пішов». Сьогодні він має досить потужне інформаційне та фінансове підживлення».

Смотрите также

Кому позволен беспредел: от рейдерства до махинаций вокруг ФГВФЛ?

Приехав на очередную попытку рейдерского захвата бизнес-центра в столице, абсолютно случайно вышел, в ходе расследования, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x