Домой / Власть / Новий генпрокурор виділив декілька категорій резонансних справ

Новий генпрокурор виділив декілька категорій резонансних справ

Новий генеральний прокурор Руслан Рябошапка назвав кілька категорій резонансних справ, на яких він планує зосередитися у своїй роботі. Про це він сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

Як зазначив генпрокурор, серед пріоритетів — справи, пов’язані з розслідуванням злочинів, скоєних на Майдані, «і те, що було після Майдану».

Крім того, це справи, пов’язані з національною безпекою і обороною. «Країна фактично в стані війни, в той же час існувала ситуація з «Укроборонпромом», — додав він.

Рябошапка ставить для себе пріоритет «злочини», вчинені «елітою», в тому числі корупцію, повернення в бюджет держави вкрадених активів.

«Це банки, які грабувалися, та активи з яких виводилися. Це державні підприємства, які грабувалися останнім часом. В цих справах не просто особа повинна бути засуджена, але також гроші повинні бути знайдені і повернуті», — повідомив він.

Генпрокурор вважає, що найважливіша ділянка — повернути гроші. За його словами, для цього йому потрібен такий чоловік, як перший заступник генпрокурора Віталій Касько, «який дуже добре розуміє, що таке міжнародне співробітництво, як це працює закордоном, у нього є прекрасні контакти з представниками правоохоронних органів, так і міжнародних організацій, які можуть нам у цьому допомогти».

Джерело

Смотрите также

«Європейська солідарність» приєдналася до «Європейської народної партії»

«Європейська солідарність» офіційно увійшла до найбільшої і найвпливовішої політичної родини об’єднаної Європи – «Європейської народної партії». …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x