Домой / Власть / Порошенко підписав закон про соцзахист: кого торкнуться зміни

Порошенко підписав закон про соцзахист: кого торкнуться зміни

В Україні підписано закон, спрямований на дотримання і захист прав вітчизняних військових

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях» під час свого візиту в Авдіївку у неділю, 26 серпня. Підпис документа проходив у присутності послів та військових.

Раніше за цей закон проголосувала Верховна рада. Документ передбачає внесення змін до окремих законів у зв’язку з прийняттям закону про деокупацію Донбасу.

приказ, документ, подпись

Відповідно до нового закону будуть забезпечуватися і гарантуватися права українського війська у зв’язку з проведенням операції Об’єднаних сил. Крім того, документом гарантується підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців.

При складанні тексту закону зазначалося, що його мета – забезпечення комплексного врегулювання питання соціального захисту громадян, які братимуть участь в ООС.

До цього ми розповідали, що в цей День Незалежності міністр оборони Степан Полторак вперше використав нове привітання для військовослужбовців під час параду. 24 серпня на параді з нагоди Дня Незалежності України, який назвали «Марш Незалежності», вперше офіційно прозвучало нове військове вітання «Слава Україні! Героям слава!».

До сих пір військовослужбовці офіційно використовували вітання ще радянських часів.

Ми розповідали, що перша частина вітання – Слава Україні! – з’явилася ще за часів Української народної республіки (1917-1920 роки). Варіант «Слава Україні!» З відповіддю «Героям слава!» був прийнятий в якості організаційного пароля-вітання серед членів ОУН і УПА на початку Другої світової війни.

Особливого поширення вітання отримало завдяки використанню активістами і прихильниками євромайдану з 2013-2014 років.

24 серпня Хрещатиком пройшли 4.5 тисячі військових. Ключовими моментами параду стала участь жінок-військовослужбовців, авіашоу і демонстрація новинок українського воєнпрому. В цілому по головній вулиці країни проїхали 250 одиниць бойової техніки.

Смотрите также

Кому позволен беспредел: от рейдерства до махинаций вокруг ФГВФЛ?

Приехав на очередную попытку рейдерского захвата бизнес-центра в столице, абсолютно случайно вышел, в ходе расследования, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x