Домой / Власть / Розкішні вбрання й дорогі прикраси: в чому жінки-депутати Ради ходять на «чоловічу» роботу

Розкішні вбрання й дорогі прикраси: в чому жінки-депутати Ради ходять на «чоловічу» роботу

Жінок-политиків в стінах українського парламенту не багато, однак, ті з них, хто потрапив у Верховну Раду, не мають наміру відмовлятися від своєї привабливості

Тому Politeka вирішила показати, як виглядають найбільш жіночні з них.

Так, серед них є депутат від фракції «Блок Петра Порошенко» Ольга Червакова. Як можна помітити, «чоловіча» робота не заважає їй виглядати природно і по-жіночому красиво.

Також серед найбільш яскравих представниць є її «колега» по фракції та «єврооптимістка» Світлана Заліщук. Довге волосся, макіяж та закрите плаття лише підкреслюють її зовнішність.

У той же час представниця фракції «Самопоміч» Оксана Сироїд вирішила підкреслити зовнішність за допомогою окулярів та кулона. Не менш яскравою є і м’ятний наряд парламентаря.

Деякі з жінок-депутатів віддають перевагу більш традиційному вбранню. Приміром, Тетяна Чорновол з фракції «Народний фронт» прийшла в стіни парламенту в сукні з українським орнаментом.

Зовсім протилежному стилю віддає перевагу народна обраниця від фракції «Радикальної партії» Валерія Заружко. Для виходу на роботу вона одягла довгу закрите плаття з пояском і подвійним рядом гудзиків.

Додамо, за результатами дослідження, проведеного у вересні 2018 року, якби президентські вибори проходили в найближчу неділю, більша частина опитаних віддала б свої голоси за Юлію Тимошенко (14,9%), Анатолія Гриценка (8,0%), Петра Порошенка (7,9%) або Вадима Рабиновича (7,2%).

Інші кандидати отримали меншу підтримку: Юрій Бойко — 6,1%, Володимир Зеленський — 6,1%, Олег Ляшко — 5,9%, Святослав Вакарчук — 4,2%. В опитуванні були вказані прізвища тих політиків, які з найбільшою ймовірністю візьмуть участь у президентських виборах.

Що стосується парламентських виборів, в новий склад вищого законодавчого органу України пройшли б сім політичних партій. Найбільшу кількість голосів отримають наступні партії: «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко (11,3%), «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка (8,2%), «Блок Петра Порошенка« Солідарність» (7,8%), і «За життя» Вадима Рабиновича (7,3%).

джерело

Смотрите также

Між двух булок: Ахметов і Порошенко змусили українського піарщика Іванова робити непристойні речі у Facebook -патріоти обурені

Відомий український журналіст Олександр Дубінський оприлюднив скандальне відео, де оприлюднив докази втручання Ахметова у захист …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x