Домой / Власть / Що вони курять?: українців насмішила відмова Ради «звільнити» нардепа

Що вони курять?: українців насмішила відмова Ради «звільнити» нардепа

Користувачів мережі насмішила ситуація з Верховною Радою, яка відмовилася «звільнити» народного обранця за власним бажанням

Про це повідомив сам парламентарій Андрій Журжій на своїй сторінці в соцмережі.

«Регламентний комітет відмовився розглядати мою заяву про складання депутатських повноважень. Що вони курять?», – зазначив він.

Підкреслимо, що ситуація викликала справжній фурор серед користувачів мережі, які припустили найбільш різні причини подібного «відмови».

«не так складно стати депутатом, як піти звідти», «подавай в суд», «іди працюй, сонце ще високо», «не так просто вийти з цього болота», «у нас там заступників за півроку звільняли», «працюй», – пишуть вони.

Додамо, 18 липня, стало відомо, що один з народних обранців вирішив зняти з себе депутатські повноваження. Мова йде про народного депутата від фракції «Самопоміч» Андрія Журжія. Копію відповідної заяви опублікувала на своїй сторінці в Facebook народний депутат Олена Сотник.

«Моя особиста втрата, але це егоїзм з мого боку, тому що він друг, порадник і опора в Раді», — прокоментувала Сотник.

Рада

Тепер, якщо Рада прийме рішення Журжія, його місце займе Юлія Вусенко (№ 36 виборчого списку) — депутат Луцької міськради. Хоча деякі українські журналісти сумніваються в тому, що Рада розгляне в недалекому майбутньому його заяву. Нагадаємо, народний депутат від «Самопомичи» Альона Бабак ще в лютому 2017 року написала аналогічну заяву, проте Верховна Рада досі не затвердила її заяву про складання депутатських повноважень.

Відмітимо останнім часом замість чіткої і злагодженої роботи Верховна Рада знову показала зовсім не кращий результат. Статистика невтішна: депутати більше «гуляли», ніж були на робочому місці і приймали важливі законопроекти.

При цьому на діяльність та зміст Верховної Ради Державним бюджетом України на 2018 рік передбачено 1,73 млрд грн, тобто на роботу однієї сесії витрачається 865 млн грн. Якщо врахувати 34 засідання, на яких ВР дійсно займалася законотворчістю, то кожен день такого засідання обійшовся державному бюджету в 25,4 млн грн.

джерело

Смотрите также

Вакарчук обвинил Зеленского в неискренности

Лидер популярной музыкальной группы «Океан Эльзы» Святослав Вакарчук обвинил в неискренности актера Владимира Зеленского, который …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x