Домой / Власть / Субсидій не буде: чому українці отримують відмову і як платити менше

Субсидій не буде: чому українці отримують відмову і як платити менше

Міністр соцполітики Андрій Рева пояснив, в яких випадках інспектора управління соціального захисту населення порушують свої повноваження, при відмові у видачі субсидій

Андрій Рева, який очолює Міністерство соцполітики, дав роз’яснення про те, в яких випадках можуть відмовити в отриманні субсидій тим, у кого доходи менші за мінімальну зарплату, а також чи законна усна форма відмови представника Радбезу в наданні субсидій.

Цю інформацію “Урядовий портал” розмістив на своїй сторінці в Facebook.

«Чи можуть в субсидії відмовити тим, у кого доходи менші за мінімальну зарплату? Міністр соціальної політики України Андрій Рева стверджує, що така відмова є неправомірною.

Громадяни, які отримують менше мінімальної зарплати, можуть звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій. Якщо ЄСВ сплачується в повному обсязі, Комісія по дохід вважатиме три або навіть один прожиткові мінімуми, в залежності від соціального стану людини, і розрахує розмір субсидії.

Якщо ЄСВ НЕ сплачується з вини роботодавця, субсидію громадяни можуть оформити на загальних умовах, без розгляду справи Комісією. Субсидію в таких випадках розраховують на основі реально отриманих доходів, тобто з урахуванням мінімальної заробітної плати»

коммуналка, субсидия, тариф

Андрій Рева акцентував, що відмова працівника управління соціального захисту населення в усній формі в будь-якому случаеті є незаконним.

Відповідно до закону “Про звернення громадян” та Положення про порядок призначення житлових субсидій орган соцзахисту зобов’язаний оформити заяву і декларацію і тільки після їх розгляду офіційно (письмово) повідомити заявника – призначена або не призначена йому субсидія з обґрунтуванням такого рішення.

На допомогу від держави, – повідомляє Андрій Рева, – можуть розраховувати ті семи України, у яких доходи не дозволяють в повному обсязі сплачувати житлово-комунальні послуги. Для оформлення субсидії необхідно звернутися до найближчого управління соціального захисту населення виключно з Заявою та Декларацією про доходи.

Смотрите также

Між двух булок: Ахметов і Порошенко змусили українського піарщика Іванова робити непристойні речі у Facebook -патріоти обурені

Відомий український журналіст Олександр Дубінський оприлюднив скандальне відео, де оприлюднив докази втручання Ахметова у захист …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x