Домой / Власть / Угорщина прийняла скандальне рішення по Закарпаттю: в 2019 році все зміниться

Угорщина прийняла скандальне рішення по Закарпаттю: в 2019 році все зміниться

Угорщина, мабуть, не збирається йти на компроміс з Україною через скандал на Закарпатті

Повідомляється, що в наступному році Будапешт подвоїть фінансову допомогу для угорської нацменшини, яке проживає на Закарпатті.

Таку інформацію підтвердив представник Кабміну Угорщини Арпад Янош Потапі. За його словами, в 2019 році Будапешт направить на ці потреби 300 млн гривень.

“Фінансові кошти будуть адресовані 24 тисячам осіб, які сьогодні працюють в сфері освіти, охорони здоров’я, культури і соціальної сфери. Кошти перерахують у вигляді доплат до річного заробітку”, – зазначив Потап.

У свою чергу, представник нацменшини на Закарпатті Левенте Мадяр повідомив, що за останні 24 місяці Будапешт виділив майже 1,7 млрд гривень на “розвиток угорської громади”.

“Угорщина і угорський народ зацікавлені в сильній Україні. Чим вона багатша і сильніше, тим краще живеться угорцям на Закарпатті. Сьогодні Будапешт бажає Києву успішно подолати всі існуючі труднощі, а Угорщина готова в цьому допомогти. Єдине прохання – забезпечити для нашого національної меншини мирні умови життя “, – підсумував Мадяр.

Венгрия Украина

Нагадаємо, що Угорщина загрожує Україні зі свого боку радикальними заходами. В цей же час українці на Закарпатті зрозуміли, що ситуація ні до чого доброго не приведе і почали протест проти дій Будапешта.

Українсько-угорські відносини мають тенденцію до ескалації непорозуміння між двома країнами, в тому числі і на грунті поголовної роздачі всім бажаючим угорських паспортів.

Смотрите также

Кому позволен беспредел: от рейдерства до махинаций вокруг ФГВФЛ?

Приехав на очередную попытку рейдерского захвата бизнес-центра в столице, абсолютно случайно вышел, в ходе расследования, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x