Домой / Власть / «Європейська солідарність» приєдналася до «Європейської народної партії»

«Європейська солідарність» приєдналася до «Європейської народної партії»

«Європейська солідарність» офіційно увійшла до найбільшої і найвпливовішої політичної родини об’єднаної Європи – «Європейської народної партії».

Про це у Facebook написав лідер партії та п’ятий президент України Петро Порошенко.

«Щойно ЄНП ухвалила відповідне рішення. Це – визнання успішності п’яти років реформ, які здійснювалися нашою командою. Це – мандат довіри до «Європейської солідарності» як проєвропейської української партії», – сказав він.

«Але приєднання до ЄНП розглядаємо не лише як нашу внутрішньопартійну подію, а як сигнал визнання європейських прагнень України, її бажання приєднатися до ЄС та НАТО. Бо лише членство в цих двох союзах гарантує нам мир та безпеку», – додав Порошенко.

Він додав, що «Європейська народна партія» стоїть пліч-о-пліч з Україною у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність, а новий формат співпраці з нею дає нам нові можливості відстоювати європейський та євроатлантичний вибір України.

Європейська Солідарність офіційно увійшла до найбільшої і найвпливовішої політичої родини об’єднаноі Європи -…

Geplaatst door Петро Порошенко op Dinsdag 10 september 2019

Джерело

Смотрите также

Кличко — Богдану: Скоро будете відповідати «Де наша Чехія?»

Київський мер Віталій Кличко після зустрічі з главою Офісу президента Андрієм Богданом в ефірі ток-шоу «Свобода слова з Савіком Шустером» …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x